mgr Katarzyna Kopecka

Trener Personalny Kobiet Wrocław Femiplace

Trener Personalny, Trener Medyczny, Specjaliska w treningu funkjconanymi kobiet w ciąży i treningu medycznego kobiet po porodzie nauralnym i po cesarskim cięciu, autorka programu treningowego MAMA WRACA DO GRY, licencjonowana Instruktorka Fitness, założycielka pierwszej w Polsce Szkoły Cesarskiego Rodzenia, szkoleniowiec treneró i fizjoterapeutów z treningu kobiety w ciąży i po porodzie.

Dzięki 18-letniemu doświadczeniu zawodowemu i szerokiej wiedzy z zakresu budowy i pracy kobiecego ciała, z sukcesem realizuje takie cele treningowe jak:

- redukcja tkanki tłuszczowej,
- modelowanie sylwetki,
- poprawa samopoczucia i utrzymanie kondycji fizycznej u kobiet w ciąży,
- odbudowa równowagi w napięciu układu mięśniowo-powięziowego u kobiet po porodzie,
- redukcja bólu pleców,
- budowa masy mięśniowej,
- poprawa zdolności motorycznych.

Jest wybitnym specjalistą od aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Osobisty doradca żywieniowy. Wiele lat doświadczenia i liczne szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania  pomogły jej opracować własny zbiór zasad żywienia człowieka. Jej programy żywieniowe, oparte na dwóch zasadach: „Działaj kompleksowo” i „Zachowaj równowagę”, są sprawdzone i skuteczne, funkcjonalne i proste do wdrożenia w życie.

Autorka dwóch oryginalnych projektów, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem:

  1. Warsztat „JaNowa” mający na celu pomóc współczesnym zapracowanym kobietom wyrwać się z codziennej rutyny i zadbać o siebie w sferze fizycznej i psychicznej.
  2. Warsztat „Moja Ciąża -Fit & Beauty”, którego ideą jest promocja aktywności fizycznej wśród kobiet w ciąży i po porodzie oraz edukacja jak kosmetycznie zadbać o wygląd swojego ciała w czasie ciąży.
  3. Warsztat dla Mam "Core&Miednica w teorii i praktyce" pokazujący prawidłowe, czyli bezpieczne i efektywne, podejście do rozpoczęcia aktywności fizycznej po urodzeniu dziecka. Jest II etap autorskiego innowacyjnego programu treningowo-żywieniowego MAMA WRACA DO GRY".

Były wykładowca w Specjalistycznym Centrum Szkoleniowym Masażu i SPA „Spasja” we Wrocławiu. Autorka kilkudziesięciu artykułów o odchudzaniu dla branży farmaceutycznej.

Trenuje bieganie i jazdę na rowerze nie zapominając o treningu siłowym. Co roku startuje w zawodach biegowych na dystansie od 5 km do półmaratonu oraz w duathlonach (bieg-jazda na rowerze). Latem skacze ze spadochronem, a zimą jeździ na desce snowboardowej i lata w tunelu aerodynamicznym. Najlepiej odpoczywa w górach albo nad polskim morzem. Podwójna szczęśliwa mama.:)

 

Zadbajmy wspólnie o Twoją zdrową formę!
Kasia Kopecka 660 777 445

Nasi Partnerzy