Anna Giehsmann

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).

Ania to entuzjastyczna i inspirująca osobowość. Czas spędzony z nią będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, a efekty wspólnych treningów zaskoczą Cię.

 

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz AWF we Wrocławiu na kierunku Sport (specjalizacja Trener przygotowaia motorycznego). Jest trenerem personalnym z 8-letnim doświadczeniem. Z wyróżnieniem ukończyła 3-modułowy kurs na "Eksperta od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie" pod skrzydłami Katarzyny Kopeckiej (Femiplace). W swojej pracy z podopiecznymi wykorzystuje wiedzę z zakresu treningu medycznego, funkcjonalnego, motorycznego i siłowego oraz dietetyki. Jest bardzo aktywną trenerką. Z pasją angażuje się w promowanie zdrowego ruchu i stylu życia. Współpracowała m.in. z Ewą Chodakowską w ramach projektu "Grecos Active", z Erą Nowych Kobiet, Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego i innymi organizacjami.

 

Ania łączy pracę trenera z pracą dietetyka oraz psychodietetyka. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach, w tym dotyczących żywienia kobiet w ciąży, połogu oraz menopauzy, jak również z zakresu PCOS oraz insulinooporności. Współpracuje z osobami z nadwagą i otyłością, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, zmienić swój wygląd, poprawić stan zdrowia i nauczyć się zasad prawidłowego żywienia, które staną się elementem codzienności. Prowadzi konsultacje, w których dokonywana jest m.in. analiza składu masy ciała, analiza badań laboratoryjnych oraz propozycje badań. Dodatkowo zajmuje się przygotowaniem jadłospisów. 

 

Poznaj także innych naszych trenerów

Nasi Partnerzy