Dominika Suchodolska

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Trener Personalny Femiplace Wrocław

Trener personalny kobiet, trener medyczny, magister fizjoterapii.

 
Dominika jest absolwentką AWF we Wrocławiu. Pierwszy stopień studiów ukończyła na kierunku Fizjoterapia, drugi na kierunku Sport ze specjalizacją Żywienie i Suplementacja w Sporcie.
 
Jeszcze w trakcie studiów rozpoczęła pracę jako trener personalny oraz instruktor kulturystyki i stretchingu. Najważniejszym szkoleniem, jakie dało jej możliwość połączenia wiedzy z zakresu fizjoterapii i treningu to Medyczny Trening Terapeutyczny. Obecnie specjalizuje się w treningu korekcyjnym oraz w treningu kobiet w okresie ciąży i po porodzie. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia indywidualne i holistyczne podejście do człowieka. Czerpie ze swojej pracy dużą satysfakcję, widząc postępy swoich podopiecznych. Osobiście najbardziej lubi trenować siłowo, jednak próbuje różnych nowych aktywności, aby rozwijać swoje umiejętności ruchowe pod różnym kątem. Od ponad roku uczęszczam rekreacyjnie na zajęcia kickboxingu. 
 
Jej zdaniem "bardzo ważne jest, aby czerpać przyjemność z aktywności ruchowej. Poza korzyściami fizycznymi, poprawą sylwetki, postawy ciała, wytrzymałością, siłą itd. nie mniej istotne jest nasze samopoczucie, poprawa nastroju, energii po treningu. Dlatego warto według mnie wybierać aktywność, która sprawia nam przyjemność, jest dopasowana do naszej osobowości i temperamentu". 
 
Bardzo sympatyczny i dobry człowiek. Wspaniały fachowiec z ogromną widzą i dysponujący dużą ilością cierpliwości i pozytywnej energii w przekazuwaniu jej innym.
 
Zapraszamy na treningi personalne z Dominiką.
 
Umów się na konsultację: 660 777 445

Poznaj także innych naszych trenerów

Nasi Partnerzy