Katarzyna Kopecka

Trener Personalny Kobiet Wrocław Femiplace

Założycielka Studia Femiplace i pierwszej w Polsce specjslitycznej Szkoły Cesarskiego Rodzenia (w formie stacjonarnej i on-line). Od 20 lat zmienia sylwetki kobiet i pracuje nad poprawą ich stanu zdrowia fizycznego, psychicznego i intymnego. Wiele lat doświadczenia uczyniły z niej wszechstronnego i wybitnego specjalistę. Jest Trenerem Personalnym, Trenerem Medycznym, Ekspertem od aktywności kobiet w ciąży, w połogu i po porodzie, certyfikowanym trenerem kobiet po porodzie londyńskiej szkoły "BurrellEducation", certyfikowanym instruktorem treningu hipopresywnego brytyjskiej szkoły "UKHypopressives", Specjalistą PelviFly (trening mięśni dna miendicy z biofeedback) oraz licencjonowanym Instrukorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness.

Oprócz indywidualnej pracy ze swoimi podopiecznymi na sali treningowej, Kasia ogromną energię wkłada w edukację kobiet. Jest szkoleniowcem i promotorką wiedzy o złożoności i potrzebach ciała kobiety na różnych etapach jej życia. Jest autorką profilaktyczno-terapetycznego programu treningowego "MAMA WRACA DO GRY" skierowanym do kobiet w ciąży i po porodzie. Cyklicznie organizuje specjalistyczne webinary i warsztaty edukacyjne dla kobiet w ciąży, po porodzie i w okresie menoupauzy. Jest autorką trzech obszernych szkoleń dla trenerów i fizjiterapeutów: "Funkcjonalny Trening Personalny w Ciąży", "Trening Medyczny Kobiety w Połogu i po Porodzie", "Trening Funkcjonalny po Porodzie". Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do ciała człowieka, dlatego współpracuje ściśle z takimi specjalistami jak fizjoterapeuta urogienkolgiczny, ginekolog, fizjoterapeta sportowy, psycholog.

Aktywna ruchowo od najmłodszych lat. Ruch to jej sposób na życie, źrodło dobrej energii, lekarstwo na gorsze dni. Ma za sobą skoki ze spadochronem, starty w półmaratonach i duathlonach. Obecnie koncentruje się na treningu prozdrowotnym, funkjconalnym i siłowym. Kocha jazdę na rowerze, często pływa, a od czasu do czasu biega. Podwójna mama (po dwóch cesarskich cięciach).

Poznaj także innych naszych trenerów

Nasi Partnerzy