Ekspert od Aktywności Kobiet w Ciąży i po Porodzie

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Ekspert od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie
 
 
Przedstawiam Ci moją dumę, zawodowe dziecko, produkt zrodzony z mojego 20-letniego doświadczenia zawodowego, fascynacji kobiecym ciałem w okresie okołoporodowym i miłości do treningu medyczno - funkcjonalnego. Celem mojej pracy jako trenera i szkoleniowca jest promowanie wiedzy o ciąży, porodzie i połogu oraz pomaganie kobietom w pracy nad pięknym i sprawnym ciałem z profilaktyką zdrowia intymnego. 
 
Oto kompleksowy, trzymodułowy kurs "EKSPERT OD AKTYWNOŚCI KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE".
 

Co wyróżnia go na tle innych szkoleń o tej tematyce?

- obszerna, szczegółowa, interdyscyplinarna wiedza,
- 23 lat doświadczenia trenerskiego prowadzącej - szkolenie oparte jest na rzeczywistych przypadkach podopiecznych, dzielę się z wami moimi błędami i sukcesami,
- 3 weekendy (jeden weekend w miesiącu),
- 48 godzin zegarowych,
- obrazowanie pracy mięśni dna miednicy i m. poprzecznego brzucha w ćwiczeniach hipopresyjnych i ćw. wzmacniających dzięki wykorzystaniu podczas szkolenia aparatu Phenix Liberty i biofeedback'u,
- absolwenci kursu zostaną wpisani na ogólnopolską listę specjalistów trenujących kobiety w ciąży i po porodzie na stronie Femiplace. Moim celem jest, aby powstała rzetelna baza Trenerów Mam. Baza będzie specjalnie pozycjonowana, aby mogła dotrzeć do jak największej liczby kobiet.
- decydując się na zakup całego kursu otrzymujesz mega rabat! Zamiast 3600 zł, zapłacisz 3000 zł. Oszczędzasz 600 zł. 
- 100% zadowolonych absolwentów i pozytywne rekomendacje. Oto niektóre z nich:
 
 

Opinie absolwentów o szkoleniach:

Magda M. 
Kasiu, to szkolenie z treningu w połogu i funkcjonalny po porodzie to rewelacja. Totalnie otwiera głowę i wiedzę z tych szkoleń wykorzystuję dosłownie z każdą osobą. ... Piszę to, żeby Ci podziękować za tą dawkę wiedzy, potrafiłam dobrze uargumentować i pokazać jak powinien pracować brzuch w trakcie ćwiczeń. Chyba powinnaś zacząć reklamować te szkolenia również jako: trening funkcjonalny od podstaw: bezpieczny start aktywności dla każdego. ... W każdym razie: szkolenia sztos, każdy trener powinien posiadać tą wiedzę, dziękuję!
 
Kamila S. 
Dzięki Kasiu, świetne szkolenie, jestem baaardzo zadowolona i cieszę się, że mogłam tam być ! Dużo merytorycznej wiedzy i przede wszystkim praktyki. Już nie mogę doczekać się następnego szkolenia ! Do zobaczenia.
 
Kasia T.  
Bardzo wartościowe i treściwe szkolenie. Super jest to, że wszystko było tłumaczone takim językiem, że od razu mogłam wykorzystać zdobytą wiedzę na sali treningowej. To nie moje pierwsze ale tez nie ostatnie szkolenie u Kasi. Serdecznie polecam, trenerka i mama dwójki dzieci.
 
Ada W. 
Dziękuję Kasi za wspaniałe szkolenie, za ogrom wiedzy, którą Nam przekazała podczas tego weekendu oraz za jej zaangażowanie ☺ Uważam, że każda trenerka, która pracuje z kobietami powinna udać się na takie szkolenie bo otwiera ono oczy na problemy z jakimi zmagają się kobiety po porodzie oraz pokazuje jak można im pomóc. Szczerze polecam udać się na szkolenie do Femiplace Kasia Kopecka - trening personalny i fizjoterapia kobiet i przekonać się jak bardzo wartościowe ono jest. Atmosfera była niesamowita więc mam nadzieję, że za niedługo spotkamy się na kolejnym szkoleniu.
 
Ania W. 
Jest poniedziałek wieczór a ja wciąż nie mogę dojść do siebie po szkoleniu u Kasi. Tyle myśli, tyle zmian w planach treningowych moich podopiecznych, jestem tak podekscytowana, wykorzystałam zdobyta wiedzę na mich dziewczynach, oczywiście reakcja była tylko jedna: „MAGIA”. Dziękuję Kasiu za mega wartościowe treści i dziękuję wszystkim dziewczynom na kursie za super atmosferę. Do zobaczenia.
 
Magda Mat. 
Dla mnie master! Powiało świeżością i jakością.
 
Weronika B.
Kasiu, jesteś najlepsza. To dlatego tyłu trenerów szkoli się pod Twoim okiem. Wiedza, doświadczenie i ciepłe serce - cała Ty! 
 
Paulina K.
Kasiu ja przyjeżdżam już 3 raz do Was. Wiedza , profesjonalizm i świetne podejście przede wszystkim. Dzięki że jesteście.
 

Nie pozostaje mi nic innego, jak serdecznie zaprosić Cię na ten właśnie kurs, jeśli jesteś specjalistą pracującym z ciałem kobiety ciężarnej lub po porodzie i pragniesz uczynić swoją praktykę jeszcze bardziej efektywną i skuteczną albo dopiero planujesz pójść w tym kierunku.
 
 
Program szkolenia: 

Kurs składa się z trzech specjalistycznych szkoleń:

1. FUNKCJONALNY TRENING PERSONALNY KOBIETY W CIĄŻY
 

2. TRENING MEDYCZNY W POŁOGU I PO PORODZIE
 

3. TRENING FUNKCJONALNY PO PORODZIE

 

 

 

Prowadząca: 

Katarzyna Kopecka - Ekspert od Aktywności Kobiet w Ciąży i po Porodzie, trener personalny kobiet, trener medyczny, trener powięzi, Certyfikowany Trener Hipopresji z akredytacją brytyjskiej szkoły UKHypopressives i licencjonowana instruktorka fitness z 23-letnim stażem zawodowym. Absolwentka brytyjskiej szkoły BurrellEducation. Specjalizuje się w ruchu funkcjonalnym, terapii dysfunkcj mięśni dna miednicy, w treningu medycznym kobiet w ciąży, po porodzie, po operacjach ginekologicznych. Założycielka pierwszej w Polsce Szkoły Cesarskiego Rodzenia. W ramach kampanii edukacyjno-społecznej prowadzi cykliczne warsztaty dla mam "Ruch wspierający połóg", "Brzuch po ciąży - jak go pielęgnować i bezpiecznie ćwiczyć. Szkoleniowiec i prelegentka na konferencjach naukowych. Właścicielka Studia Femiplace we Wrocławiu i w Smolcu. Podwójna mama.

Termin: 

EDYCJA JESIEŃ 2024 r.

14 - 15 września 2024 - Funkcjonalny trening personalny kobiety w ciąży
12 - 13 października 2024 - Trening medyczny w połogu / po porodzie (część 1.)
16 - 17 listopada 2024 - Trening funkcjonalny po porodzie (część 2.)

 

EDYCJA WIOSNA 2025 r.

1 - 2 marca 2025 - Funkcjonalny trening personalny kobiety w ciąży
5 - 6 kwietnia 2025 - Trening medyczny w połogu / po porodzie
10 - 11 maja 2025 - Trening funkcjonalny po porodzie

Miejsce: 

Studio Femiplace
ul. Racławicka 27, Wrocław

Cena: 

3000 zł - przy opłaceniu całego kursu przed terminiem pierwszego szkolenia.
3600 zł - przy opłaceniu każdego szkolenia osobono i realizacji kursu w okresie dłuższym niż trzy miesiące.

Informacje: 

Zapisz się na kurs przesyłając nam swoje zgłoszenie na adres e-mail: studio@femiplace.com.pl .

Sprawdź także