10. urodziny Studia Femiplace

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Femiplace trening dla kobiet Wrocław

 

Dekadę temu wraz z moim mężem postawiliśmy wszystko na jedną kartę i rozpoczęliśmy przygodę z prowadzeniem własnej firmy. Dokładnie 13 maja 2013 r. poprowadziliśmy pierwsze treningi personalne w ramach działalności Studia Femiplace oraz Studia ForFit (marka mojego męża Arkaka Kopeckiego) w przepięknej kamienicy na ul. Racławickiej 27 we Wrocławiu, w której działamy do dziś. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za te wszystkie wspólne lata i za ludzi, którzy towarzyszyli nam w tej podróży. Nawet nie wyobrażaliśmy sobie, że zajdziemy tak daleko, a Studio Femiplace i ForFit odniesie taki sukces.

Dziękujemy za zaufanie i niewiarygodną lojalność naszym podopiecznym. Tym wszystkim osobom, które trenują z nami nieustannie od samego początku. Tym, którzy czasem z nami się rozstają, ale zawsze do nas wracają. I oczywiście, także tym wszystkim, którzy pojawili się w naszym zawodowym życiu tylko na chwilę. Wszyscy jesteście dla nas ważni. Jesteście naszą motywacją do samorozwoju i podnoszenia jakości naszych usług na wyższy poziom.

Zaczynaliśmy w duecie i na dwóch salach treningowych. Dziś mamy wspaniały 8-osobowy zespół najlepszych specjalistów w zakresie treningu medycznego, treningu funkcjonalnego, treningu redukującego tkankę tłuszczową i modelującego sylwetkę oraz fizjoterapii uroginekoogicznej i fizjoterapii stomatologicznej. Dziewczyny jesteście naszym "Dream Team": Dominika Suchodolska , Katarzyna Iwanicka, Alicja Ratajczyk, Lidia Plata, Dagmara Zając. Nie dość, że jesteście wyjątkowe w tym co robicie, to jeszcze jesteście serdecznymi, otwartymi na drugiego człowieka kobietami, na które zawsze można liczyć. Dziękuję, że jesteście z nami.

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami, w ubiegłym roku otworzyliśmy drugie Studio Femiplace, tym razem w Smolcu. Obecnie do dyspozycji naszych podopiecznych mamy 4 sale treningowe i dwa gabinety fizjoterapii uroginekologicznej.

W między czasie nasza firma rozbudowała się o kolejne dwa filary. Otworzyliśmy Szkołę Cesarskiego Rodzenia, która obecnie oferuje kursy on-line przygotowujące do porodu przez cesarskie cięcie.

A ponieważ moim marzeniem było zawsze uczyć tego, co robię najlepiej, to sześć lat temu narodziła się szkoła FemiSzkolenia, w której oferujemy trenerom i fizjoterapeutom kompleksowy, 3-modułowy kurs "Ekspert od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie" https://www.femiplace.com.pl/.../ekspert-od-aktywnosci...

Z optymizmem i chęcią dalszego rozwoju patrzymy w przyszłość.

Na koniec chcielibyśmy także podziękować osobom, które współpracowały z nami na przestrzeni tych lat i przyczyniły się do naszego rozwoju. Z ogromnym sentymentem wspominamy fizjoterepautę i trenera Mateusza Stawarza, fizjoterapeutkę Monikę Kopacz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną Matę Błocińśką, trenerkę personalną i fizjoterapeutkę Karolinię Pilichowską oraz wspaniałą terapeutkę ruchową Karolinę Gachowską. Dziękujemy Wam za owocną współpracę i wsparcie. Ściskamy Was mocno!

Pozostaje nam tylko życzyć sobie, aby wszystko układało się dalej tak jak do tej pory.