Kolejny kurs on-line z hipopresji.

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Kurs hipopresji on-line

 

Po chwilowej przerwie ponownie zapraszam Was na kurs on-line "Trening hipopresyjny dla zdrowia intymnego" prowadzony na platformie ZOOM. Kurs skierowany jest do kobiet z dysfunkcjami dna miednicy, takimi jak: obniżenie narządów miednicy mniejszej, bolesne współżycie, bolesne miesiączki, wzmożone napięcie mięśni dna miednicy, nietrzymanie moczu oraz do kobiet po porodzie jako profilaktyka zdrowia intymnego i wsparcie regeneracji poporodowej, a także do kobiet w okresie menopauzalnym.

Kurs składający się z trzech spotkań odbywać się będzie w poniedziałki o godz. 20:00. Zaczynamy 6 lutego 2023.
Harmonogram: 6, 13 i 20 lutego 2023.
Czas każdego spotkania: 90 min
Cean: 360 zł
Zapisy: studio@femiplace.com.pl
Szczegółowy opis wydarzenina na Facebook.

 

Jest to pierwsza i niestety zarówno ostatnia edycja kursu on-line planowana na ten rok. Powodem takiej decyzji jest moje zaangażówanie się w duży projekt badwaczy związany z ćwiczeniami hipopresyjnymi, którego jestem pomysłodawcą i głównym organizatorem. Od wiosny czeka mnie dużo dodatkowej pracy, a czasu wolnego w moim grafiku niestety niewiele. Mam wielką nadzięję, że zrozumiecie.

 

Jednak osób pragnących poznać i nauczyć się porawnego wykonywania ćwiczeń hipopresyjnych nie pozostawiamy bez wsparcia.

 

Bez przerwy prowadzimy stacjonanre kursy grupowe i indywidualne z treningu hipopresyjnego w Studio Femiplace we Wrocławiu i w Smolcu. Aktualny harmonogram.

 

Techniki hipopresyjne cieszą się coraz większą popularnością i doceniane są przez polskich specjalistów pracujących z kobietami nad ich zdorwiem intymnym i fizycznym. Co roku przybywa na mapie Polski fizjoterapeutek uroginekologicznych i trenerek personalnych kobiet wyszkolonych w nauczaniu i prowadzeniu treningów hipopresyjnych. Dysponuję obecnie obszerną bazą danych certyfikowanych Trenerów Hipopresji, którzy ukończyli kurs w naszej szkole prowadzony i akredytowany przez UKHypopressives. Dlatego wszystkie osoby poszukujące nauczyciela tej metody, proszę o kontakt ze mną: studio@femiplace.com.pl . Postaram się skierować Was do profesjonalnego Trenera Hipopresji przyjmującego najbliżej Waszego miejsca zamieszkania.

 

Zachęcam Was gorąco do poznania techniki oddechowej, która poprawia jakość życia.
Kasia Kopecka