Otwieramy studio w Smolcu

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Treningi dla kobiet w Smolcu

 

Studio treningu personalnego kobiet i fizjoterapii uroginekologicznej w Smolcu.

 

Właśnie spełnia się moje marzenie! Marka Femiplace jest na rynku od prawie 10 lat. I właśnie otwieramy Studio Femiplace w drugiej lokalizacji - w Smolcu przy ul. Wrzosowej 5b/1. Czekałam na ten moment trzy lata. :)

Już 8 października 2022 r. oddamy do Waszej dyspozycji kameralne, ładne, profesjonalne studio z ofertą specjalistycznych treningów personalnych dla kobiet oraz z gabinetem fizjoterapii uroginekologicznej. 

 

TRENINGI PERSONALNE DLA KOBIET W SMOLCU

Otwarcie studia dopiero za miesiąc, ale już od dziś możecie dokonać wstępnej rezerwacji terminów na treningi personalne. Całką kadrę przedstawię najóźniej w połowie września. Natomiast już mogę Was zapewnić, że Smolec zyska zespół wspaniałych, wykwalifowanych i doświadczonych specjalistów od:

- treningu medycznego,

- treningu funkcjoanlnego,

- aktywności kobiet w ciąży, w połogu i po prodzie,

- pracy nad sylwetkąkobiet 40+ (w okresie okołomenopauzalnym),

- modelowania sylwetki kobiet,

- diagnostyki i korekcji postawy ciała dzieci i dorosłych.

 

Nasi trenerzy będą do dyspozycji:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 22:00

- w soboty w godzinach 8:00 - 14:00

 

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA / STOMATOLOGICZNA W SMOLCU

W gabinecie fizjoterapeutycznym będzie przyjmować mgr Alicja Ratajczyj, fizjoterapeutka z ogromnym doświadczeniem, specjalizująca się w fizjoterapii uroginekologicznej i fizjoterapii stomatologicznje. Będzie przyjmować we wtorki od 8:00 do 15:30. 

Gabinet fizjoterapii będzie wyposażony w nowoczesny aparat Phenix Liberty i inne narzędzia telemedycyny, dzięki czemu diagnostyka bęzie jeszcze bardziej szczegółowa, a terapia bardziej efektywna.

 

ZAREZERWÓJ DLA SIEBIE TERMIN:

TEL. 660 777 445
E-MAIL: studio@femiplace.com.pl

 

Zapraszam,

Katarzyna Kopecka
Założycielka Studia Femiplace
Trener personalny kobiet
Ekspert od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie
Szkoleniowiec