Kurs "Ćwiczenia hipopresyjne dla każdego"

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Ćwiczenia hipopresyjne Wrocław

 
 
Może pamiętacie, że w lipcu wprowadziłam w studio Femiplace nowe zajęcia - ćwiczenia oddechowe metodą hipopresji. Wasze zainteresowanie tą formą treningu przerosło moje oczekiwania.
Po kilku tygodniach praktyki obserwuję, że te niezwykłe ćwiczenia aktywujące mięśnie głębokie bardzo Was intryguje. Tajemnicza "próżnia w brzuchu" rozbudza Waszą ciekawość i chęć sprawdzenia na swoim ciele, jak to działa. Zgłaszacie się nie tylko na zajęcia grupowe, ale także umawiacie się ze mną indywidualnie.
Właśnie swój mini kurs "Ćwiczenia hipopresyjne dla każdego" zakończyła pierwsza grupa. Oto opinia jednej z uczestniczek - Ola (po dwóch porodach CC)
"... To taki rodzaj treningu, którego trzeba po prostu spróbować i poczuć na własnym ciele, jakie ma dobroczynne działanie! Dziękuje Kasiu za możliwość nauczenia się go od Ciebie na ostatnim kursie! Mam wrażenie, że uzależniłam się od tego rodzaju treningu, od oddechu, dzięki któremu zyskałam większą „ruchomość” wokół blizny, ogólne rozluźnienie zbyt spiętych mięśni skośnych brzucha i przy okazji bardziej płaski brzuch!..."

Na wrześniowy mini kurs nie mam wolnych miejsc, dlatego uruchamiam już zapisy do grupy październikowej.
·        kurs obejmuje 3 spotkania po 60 min.
·        spotykamy się we wtorki o godz. 17:00,
·        harmonogram: 5, 12 i 19 października 2021
Cena: 300 zł / kurs
Zapisy: studio@femiplace.com.pl
 
Jeśli jesteście ciekawe czym są ćwiczenia hipopresyjne, odsyłam Was do nagranego LIVE (wybaczcie szum w tle, problemy ze sprzętem): LIVE: ĆWICZENIA HIPOPRESYJNE - CZYM SĄ?
A cały układ możecie obejrzeć na moim kanale YouTube: ĆWICZENIA HIPOPRESYJNE - CAŁY UKŁAD
Jeśli nie odpiwiada Ci harmonogram zajęć grupowych, zapraszam Cię na trening personalny metodą hipopresji.
Cena kursu indywidualnego: 540 zł.
Jeśli chciałabyś porozmawiać o ćwiczeniach hipopresyjnych i upewnić się, czy ta metoda jest odpowiednia dla Ciebie, zadzwoń do mnie: 660 777 445.
 
ZACHĘCAM CIĘ SERDECZNIE DO WYPRÓBOWANIA NA WŁASNYM CIELE WYJĄTKOWYCH WŁAŚCIWOŚCI PROFILAKTYCZNO-TERAPEUTYCZNYCH  TRENINGU HIPOPRESYJNEGO .