Szkolenie "Trening Funkcjonalny"

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Trener Personalny Wrocław

Sobotę spędziłam na zgłębianu wiedzy z zakresu, uwielbianego przeze mnie, treningu funkcjonalnego. Lekko nie było, bo już dawno odzwyczaiłam się od dynamicznych zajęć gupowych. Po 5 godzinach padłam na twarz, ale zwycięsko powstałam! ;)  Dziś nogi bolą jak diabli i odmawiają mi posłuszeństwa, wstawanie i siadanie to nie małe wyzwanie, ale co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. ;)  A do tego zdobyłam kolejną dawkę fajnej fitnessowej wiedzy.

Spotkanie z międzynarodowym trenerem klasy Master, charyzmatycznym Mathiasem Noujocks to inspirujące doświadczenie. Poza bardzo ciekawymi pomysłami na poprowadzenie treningu funkcjonalnego, przekazuje również swoim słuchaczom falę pozytywnej energii. W mojej krwi endorfiny buzują do dziś!!! :)
 
Polecam zajęcia, szkolenia i konwencje z udziałem Mathiasa.
 
Pozdrawiam fitnessowo :)
Kasia

trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny Wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław