Polecamy Bieg Wygasłych Wulkanów

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
odchudzanie wrocław

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w biegu przełajowym – IV Bieg Wygasłych Wulkanów, 23 czerwca w Złotoryi. To fantastyczna zabawa, niezapomniana przygoda oraz sprawdzian własnej wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Na dystansie 12 km musisz zmierzyć się z błotem, bagnami, stromymi podbiegami i zbiegami, nurtem rzeki, przeszkodami z udziałem ognia.

Czasu jest niewiele, ale wciąż jeszcze masz szansę się przygotować i doświadczyć niesamowitych wrażeń i poczuć tę adrenalinę. W poprzednich biegach przełajowych udało nam się namówić kilka osób na wzięcie udziału w tych zawodach. Wszyscy byli zachwyceni i zaskoczeni swoimi możliwościami!

Spróbuj i Ty!
Spotkajmy się w Złotoryi! smiley