Jesteś Ważna

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Trener rozowju osobistego Wrocław

"JESTEŚ WAŻNA", MARTA KAIM - KSIAŻKA, KTÓRA MOŻE BYĆ POCZĄTKIEM DOBRYCH ZMIAN.

Ja już ją mam. Z autografem od samej autorki, Marty Kaim! :)

Takimi słowami Marta rozpoczyna swoją książkę „Jesteś Ważna”:

„… Siedzę w fotelu z kubkiem herbaty. Za oknem pada deszcz. W pokoju palą się świece. Mam czas dla siebie. Delektuje się tą chwilą. Czuję w sobie wdzięczność. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś nie pozwalałam sobie na to, aby ze spokojem i bez wyrzutów sumienia usiąść, w ciszy marzyć, rozmyślać, wspominać. Być ze sobą. …”

Po tym pierwszy akapicie już wiedziałam, że to jest książka także dla mnie.

Dodatkowo przekonuje mnie osobowość i doświadczenie Marty. To doskonały coach, z charyzmą, pasją, miłym usposobieniem.
We wstępie do czytelnika Marta pisze „.. będę szczęśliwa, jeśli weźmiesz sobie z tej książki choć jedno zdanie…”. Ja na każdej stronie znajduję zdanie, które we mnie uderza, biorę je do serca i do głowy, a z czasem mam nadzieję zaistnieją one w moim życiu.:)

„Jesteś Ważna. Czas, emocje i Ty”. To książka/poradnik dla Ciebie, jeśli czujesz, że biegniesz w miejscu, czas ucieka Ci przez palce, a realizację swoich marzeń i potrzeb ciągle przekładasz na później.

Więcej informacji i możliwość zakupu książki na stronie:  http://manufaktura-przemian.pl/jestes-wazna/

Polecam JA. :)