For Fit w Radiu Wrocław

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
trener personalny wrocław

W sobotnie przedpołudnie mogliście usłyszeć nas w Radiu Wrocław. Spotkaliśmy się z prowadzącym Grzegorzem Chojnickim, aby porozmawiać o aktywności fizycznej w naszym życiu. Grzegorza zaciekawiła nasza lista zawodów sportowych, w których braliśmy i planujemy wziąć udział. Rozmawialiśmy o startach w biegach przełajowych i emocjach jakie towarzyszyły tym ekstremalnym imprezom. Opowiedzieliśmy również o naszych przygotowaniach do duathlonu, który odbędzie się  14 września w Londynie, na które składają się m.in. nasze starty w zawodach biegowych na dystansie 10km, 16km, 21km. Grzegorza interesowało również jakie są trendy i tendencje we współczenym fitnessie oraz to jak grupa ludzi uprawia obecnie nordic walking.