Voucher na Prezent

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Fizjoterapeutka uroginekologiczna Wrocław

Poszukujecie oryginalnego i praktycznego prezentu dla bliskiej Wam Kobiety – żony, mamy, córki, przyjaciółki?

Eleganckie i spersonalizowane zaproszenie do miejsca, w którym najważniejszą sprawą jest sprawne ciało, zdrowie fizyczne i znakomite samopoczucie kobiety.

W ramach profilaktyki zdrowia i sprawności fizycznej kobiety, polecam Wam eleganckie zaproszenie na konsultację u fizjoterapeutki uroginekologicznej / terapeutki ruchowej w Studio Femiplace.

Dla kogo wskazana jest taka konsultacja?

Zakres pracy fizjoterapeutki uroginekologicznej jest tak szeroki, a nasza kobieca fizjologia tak złożona i wymagająca, że mogłabym po prostu napisać, że dla każdej kobiety, na każdym etapie życia. Ale, aby ułatwić Wam decyzję podpowiem, że na pewno będzie to idealny prezent dla:

NOWYCH MAM, które zabsorbowane nowonarodzonym maluszkiem nie mają czasu pomyśleć o sobie. Szczególne wskazania do konsultacji z fizjoterapeutką uroginekologiczną mają Panie po nacięciu krocza podczas porodu naturalnego, po cesarskim cięciu oraz z rozejściem mięśni prostych brzucha. Masz okazję zadbać o ich zdrowie intymne i fizyczne.

Dla KOBIET PO 45 ROKU ŻYCIA, zbliżających się do okresu przekwitania, będące w trakcie lub już po menopauzie, którym błędnie wydaje się, że na tym etapie życia pewne „rzeczy muszą już wisieć i nie działać”. A to nie prawda, bo właśnie fizjoterapia uroginekologiczna może znacząco podnieść jakość życia dojrzałych kobiet.

Kobiet PO ZABIEGACH CHIRURGII GINEKOLOGICZNEJ (histerektomia, owariektomia, labiplastyka, wstawieniu taśmy TOT w związku z nietrzymaniem moczu.

 

Kobiet BARDZO AKTYWNYCH FIZYCZNIE, zwłaszcza biegaczek, triatlonistek, pań podnoszących duże ciężary. U tej grupy kobiet istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia wzmożonego napięcia mięśni dna miednicy. W wyniku czego, nieświadome niczego aktywne kobiety, mogą nabawić się poważnych dysfunkcji.

 

Cena vouchera (1 wizyta): 130 zł

Voucher jest ważny 4 miesiące od daty zakupu.

Odbiór osobisty w studio Femiplace, ul. Racławicka 27, Wrocław.