Pozdrawiam ze szkolenia w Poznaniu.

fizjoterapeutka uroginekologiczna Wrocław

Mózg też trzeba ćwiczyć. :) Dziś moje szare komórki aktywizowały się na szkoleniu "Biochemia funkcjonalna w urazach ortopedycznych" poprowadzonym przez prof. Igora g. Bondarenko i dr Ihora Oliinyk w Poznaniu. 

 

Była to okazja do odświeżenia mojej wcześnieniejszej ogólnej wiedzy z zakresu wpływu makro i mikrosładników na organizm człowieka. Ale zdobyłam dziś także sporo nowych informacji. To szkolenie pozwoliło mi szczegółowo przyjżeć się wpływowi minerałów, enzymów, witamin i aminokwasów na same tylko tkanki miękie i tkankę kostną w ludzkim organizmie. Zdumiewające jak wiele można zyskać w procesie regeneracji tkanek i rehabilitacji paratu ruchu poprzez prawidłowe odżywianie lub mądrze dobraną suplementację. Wybrałam to szkolenie z myślą o wszystkich mamach, które trenujemy i poddajemy terapii po porodach drogami natury i przez cesarskie cięcie. W wyiku ciąży i porodu tkanki miękkie, czyli mięśnie, powięzie, więzadłą, doznają dużych uszkodzeń. Teraz, nie tylko ruchem i terapią manualną możemy Wam pomóc powrócić do formy, ale także skutecznie doradzimy jak się odżywiać i jakimi, w razie konieczności, suplementami się wspomóc. 

 

Drogie Mamy, zapraszam Was serdecznie na kompleksową konsultację i diagnostykę posturalno - funkcjonalną po porodzie z trenerem medycznym / fizjoterapeutką uroginekologiczną.  

W celu umówienia spotkania zadzwoń pod nr telefonu: 660 777 445.

Pozdrawiam. :)