LIVE: Ćwiczenia hipopresyjne - czym są?

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Ćwiczenia hipopresyjne Wrocław
Zapraszam Cię na krótkie spotkanie, podczas którego porozmawiamy o korzyściach treningu oddechowego jaki stanowią ćwiczenia hipopresyjne.
 
Wychodząc na przeciw potrzebom kobiecego ciała, zdecydowałam się na wprowadzenie treningu hipopresyjnego do oferty Studia Femiplace i w kameralnych grupkach rozpocząć naukę tej metody wśród kobiet po porodzie i kobiet z różnego typu dysfunkcjami dna miednicy.
 
Jeśli chcesz rozpocząć piękną przygodę i poznać nową formę treningu mięśni dna miednicy to zapraszam na to spotkanie on-line LIVE.
 
Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać!
 
Spotkanie ON-LINE odbędzie się na profilu Femiplace na FB