Kurs dot. trenowania kobiet w ciąży i po porodzie.

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Kurs Ekspert od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie

 

Czym jest kurs "EKSPERT OD AKTYWNOŚCI KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE"?

Moje szkolenia dot. treningu kobiet w ciąży, w połogu i późniejszym czasie po porodzie są na polskim rynku od 5 lat. Do tej pory wzięło w nich udział 237 osób.
 
Wraz z poszerzaniem się mojej wiedzy i przede wszystkim doświadczenia w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie, moje szkolenia nabrały jeszcze większej objętości, mocy i wagi. Dlatego na początku 2021 roku moje dwa flagowe szkolenia, rozrosły się do trzech i jednocześnie stworzyły jeden spójny, kompleksowy, interdyscyplinarny kurs "EKSPERT OD AKTYWNOŚCI KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE".
 
Kurs obejmuje trzy szkolenia:
1. Funkcjonalny trening personalny kobiety w ciąży.
2. Trening medyczny w połogu i po porodzie. Etap I.
3. Trening funkcjonalny po porodzie. Etap II.
 
Jeśli jeszcze nie słyszałeś o szkoleniach Femiplace albo coś Ci mignęło w internecie o nas, ale wciąż wahasz się czy warto zainwestować 2100 zł w kurs "Ekspert od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie", to liczę, że to bezpłatne spotkanie on-line rozwieje Twoje wątpliwości.
Szczegółowo opowiem Ci jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz. Przybliżę Ci moją koncepcję pracy z kobietami w ciąży i po porodzie. Poznasz mnie jako trenera i szkoleniowca. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
 
Live odbędzie się na platformie ClickMeeting. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w grupie zamkniętej. Dlatego po zarejestrowaniu się na wydarzenie otrzymasz Token, czyli hasło umożliwiające Ci udział w naszym spotkaniu. Link do wydarzenia i rejestracji: CLIKCMEETING FEMIPLACE
 
Do zobaczenia on-line 2 stycznia o godz. 20:00! :)