Fizjoterapia uroginekologiczna - film

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Fizjoterapeuta uroginekologiczny Wrocław

Czym zajmuje się fizjoterapeutka urologiczna i przy jakich dolegliwościach kobieta powinna udać się na konsultację do tego właśnie specjalisty?

 

Na długiej drodze naszego kobiecego życia w każej chwili może pojawić się potrzeba skorzystania z pomocy fizjoterapeutki uroginekologicznej. Jest też kilka sytuacji, w kótrych bezwględnie kobieta profilaktycznie powinna udać się na konsultację i diagnostykę do tego specjalisty. To czas ciąży i po porodzie (CCi SN) oraz wejśćie w okres menopauzy. 

Poznajcie naszą utalentowaną fizjoterapeutkę uroginekologiczną Martę Błocińską, która w kilku słowach opowie na czym polega jej praca.

Zapraszamy do oglądania. :)

 

.