Femiplace na Targach Mamaville vol. 9

Femiplace na Mamaville Wrocław 2019

Po raz czwarty byliśmy częścią tego pięnego wydarzenia - 9. edycja Targów Mamaville Wrocław, które odbyły się 17 listopada na Stadionie Wrocław. I po raz kolejny było to dla nas wspaniałe doświadczenie. Przede wszystkim pełen radości i wzruszeń z powodu tak licznych odwiedzin trenowanych, edukowanych i leczonych przez zespół Femiplace Mam. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam Was wszystkie zobaczyć.
 
Miałam również okazję poznać małych Cesarzy i małe Cesarzowe, nowonarodzone dzieciaczki absolwentów naszej Szkoły Cesarskiego Rodzenia. Dziękuję, że pamiętacie o nas i zaglądacie do nas. To były cudowne chwile. Buzia śmiała mi się cały dzień. 
 
Tego dnia poznaliśmy także wiele nowych kobiet potrzebujących wsparcia w powrocie do zdrowia i formy po porodzie. Marta Błocińska, nasza utalentowana fizjoterapeutka uroginekologiczna, przeprowadziła kilkanaście bezpłatnych konsultacji. Część z Pań będzie kontynuować terapie już w naszym studio.
 
Dziękuję sporej grupie pań i panów, którzy wytrwali do końca targów i przyszli na mój wykład "Pielęgnacja blizn powstałych w wyniku porody SN i przez CC". Z radością przyjęłam Wasze słowa, ze tej wiedzy Wam brakowało i z pewnością moje wskazówki wdrożycie w życie.
 
Nie mogę zapomnieć o moim niezastąpionym mężu, który nie dość, że wykonał większą część roboty w przygotowaniu naszego stoiska, to jeszcze dał się namówić na ubranie różowej koszulki i wspaniale prezentował zainteresowanym Paniom ofertę Femiplace.  
 
Z niecierpliwością czekamy na wiosenną edycję Mamaville Wrocław i kolejne spotkanie z Wami.
 

Targi Mamaville Wrocław 6
Targi Mamaville Wrocław 5
Targi Mamaville Wrocław 4
Targi Mamaville Wrocław 3
Targi Mamaville Wrocław 2
Targi Mamaville Wrocław 1