Warsztat "Po Prostu Położna"

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Odchudzane Wrocław

Zostaliśmy zaproszeni do partnerowania ogólnopolskiej kampanii społecznej "Po Prostu Położna", której ambasadorką jest Agnieszka Maciąg. Całkiem niedawno sami przechodziliśmy przez radości i trudności związane z ciążą i narodzinami dziecka. Dlatego z ogromnym entuzjamem podeszliśmy do tej akcji i ucieszył nasz fakt, że ktoś podją inicjatywę, aby zwrócić uwagę na niesamowicie istotną rolę położnej w okresie trwania ciąży i w okresie okołoporodowym.
 
W ramach tej kampanii w dużych miastach Polski odbędą się warsztaty podczas, których kobiety w ciąży, a także planujące ciąże będą mogły poznać swoje wszystkie prawa pacjentki oraz dowiedzą się jaką rolę odgrywa położna w przebiegu ciąży, podczas porodu i w okresie połogu.
 
Drogie przyszłe Mamy, macie jedyną okazję zdobyć wiedzę, która zapewni Wam spokój, poczucie bezpieczeństwa i pomoże jeszcze lepiej przygotować się do porodu.
We Wrocławiu warsztat odbędzie się 14 grudnia w hotelu Novotel w godzinach od 12.00 do 17.00.
 
Więcej na temat kamapnii dowiecie się na oficjalnej stronie: www.poprostupolozna.pl