PelviFly - innowacja w treningu kobiet

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
PelviFly

Na takie rozwiązanie czekałam!
To brakujący element w mojej pracy nad sylwetką i zdrowiem fizycznym kobiet, zwłaszcza kobiet po porodzie.

Jako trener i kobieta po porodzie jestem zachwycona PelviFly i z trzech powodów będę je polecać każdej kobiecie, która odczuwa dyskomfort z tytułu osłabionych mięśni dna miednicy.

Po pierwsze:

PelviFly to innowacyjne rozwiązanie dla treningu mięśni, których nie widać, a tak bardzo ważnych dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania każdej kobiety. To niebieskie urządzenie w połączeniu z cudownie przemyślaną , opracowaną przez fizjoterapeutów, aplikacją pozwala na precyzyjny trening  mięśni dna miednicy mniejszej. Dzięki aplikacji pracę swoich mięśni możesz obserwować na ekranie smartfona.

 

Po drugie:

Koniec z nudą, gdyż aplikacja przypomina grę - co jest genialnym pomysłem. Spinając mięśnie dna miednicy ze zróżnicowaną siłą sterujesz motylkiem, który pokonuje przeszkody lub wykonuje konkretne zadanie. Połączenie ćwiczeń z zabawą to bardzo skuteczna motywacja do systematycznego trenowania.  Dobrze się bawisz i jednocześnie robisz coś dobrego dla swojego zdrowia i lepszej jakości życia.

 

Po trzecie:

Do tej pory diagnostyka kondycji mięśni dna miednicy była zadaniem utrudnionym. W swojej pracy musiałam zdać się na subiektywną ocenę mojej podopiecznej. Jednak teraz PelviFly daje nowe możliwości obiektywnej oceny. Rozpoczynając ćwiczenia z aplikacją pierwszy krok stanowi  test diagnostyczny, na podstawie którego specjalista PelviFly uzyskuje informacje jaką masz zdolność napinania i rozluźniania mięśni dna miednicy. Następnie układa dla Ciebie indywidualny plan treningowy. Dzięki temu ćwiczysz dokładnie to czego potrzebują Twoje mięśnie - wytrzymałość, siłę, szybkość albo umiejętność rozluźniania się.

Będąc osobą bardzo aktywną fizycznie i po 2 porodach jestem w grupie ryzyku dysfunkcji mięśni dna miednicy. Dlatego ja swoje PelviFly już mam i realizuję zadany mi program ćwiczeń!

 

Więcej o PelviFly dowiesz się na stronie: www.pelvifly.com

Przy zakupie PelviFly do 1 kwietnia otrzymasz 5% rabatu i wysyłkę gratis. W celu skorzystania z PROMOCJI użyj kodu: FORFIT

Autor: 
Katarzyna Kopecka Trener Personalny