My i London Duathlon 2014

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Trener Personalny Wrocław

Całe lato czekaliśmy na ten dzień - 14 września 2014r! To dzień, w którym wystartowaliśmy w naszym pierwszym duathlonie, czyli zawodach łączących dwie dyscypliny sportowe, bieganie i jazdę na rowerze. London Duathlon to ogromna impreza sportowa, która co roku odbywa się na przepieknym terenie Richmond Park w południowo-zachodzniej części Londynu. Wystartowaliśmy na dystansie Classic, czyli 10 km bieg-44 km rower- 5 km bieg. To było genialne doświadczenie!!! Tego typu zawody dostarczają mnóstwo adrenaliny i wielkich emocji. Tranzycje między dyscyplinami to duże wyzwanie i to właśnie one stanowią o trudności i niezwykłości duathlonu. Zrobiliśmy te zawody wspólnymi siłami i udało się nam wygenerować nawet całkiem przyzwoite czasy jak na pierwszy raz.:) Nie obeszło się jednak bez chwil grozy ;) Kasi przydarzyło sie lądowanie wraz z rowerem w snopkach siana na jednym z zakrętów trasy. Na szczęście, poza lekkim odrapaniem uda, nic się nie stało.

Tu możecie zobaczyć wyniki London Duathlon 2014.

Jedno jest pewne, pokochaliśmy duathlon, dlatego będziemy startować w kolejnych zawodach. Od października ruszamy z treningami przygotowującymi do duathlonu. Jeśli macie wewnętrzną potrzebę spróbowania swoich sił i doświadczenia emocji jakich dostarcza duathlon to zapraszamy do wspólnego trenowania!

Kasia i Arek

 

Fotorelacja