Jesteśmy Półmaratończykami !

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).

2. NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON
 
To był nasz pierwszy półmaraton (21 km). Lekko nie było, ale nawet nas to nie zaskoczyło, bo zdajemy sobe sprawę, że nasze przygotowanie biegowe na ten moment nie było wystarczające. Jednak warto było podjąć próbę, bo każde nowe doświadczenie biegowe jest dla nas bardzo cenne, to dodatkowa wiedza o możliwościach i ograniczeniach naszych orgaizmów. Z kolei wrażenia i towarzyszące tej imprezie emocje przerosły nasze oczekiwania. Bardzo dobrze zorganizowana impreza biegowa, prawie 5300 pozytywnie nakręconych uczestników, mnóstwo śmiechu i dobrej energii. Wieczór był fantastyczny! Endorfiny jeszcze na drugi dzień krążyły w naszych ciałach. No i mielismy jedyną niepowtarzalną okazję przebiec się bezkarnie środkiem głównych ulic Wrocławia. :)
Tradycyjnie już pobiegliśmy razem z Olą, naszą podopieczną, która - przypomnę - przygodę z bieganiem zaczęła pod koniec lutego tego roku i co zawody osiąga coraz lepsze wyniki czasowe. A patrząc na jej roześmianą buzię na mecie, wnioskuję, że już bez pamięci zakochała się w bieganiu. Dumni jesteśmy strasznie! :) :) :)
 
PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ Z PÓŁMARATONU.