Fotorelacja z II Dziesiątki WroActive

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Dobry Trener Personalny Wrocław

Bieg na 10 km WroActie otworzył nasz tegoroczny sezon startowy w zawodach biegowych.
Team ForFit już poraz drugi startował w tych zawodach, ale tym razem w nie co zmienionym składzie. Tradycyjnie już pobiegli Ola i Arek. I tu wielkie brawa dla naszej Oleńki, która zrobiła życiówkę na tym dystansie poprawiając swój czas o ponad 6 min !!! :D W zawodach biegowych debiutował forfitowy trener persojalny i masażysa Mateusz Stawarz, na mecie pojawił się w rewelacyjnym czasem, bo 42 minutach. BRAWO Mateusz!!! :D Na mecie spotkaliśmy jeszcze jedną naszą podopieczną, Martę, która również debiutowała na tym dystansie i popędziła jak błyskawica.:) Tu nas bardzo pozytywnie zaskoczyła.:) Na starcie zabrakło natomiast Kasi, która dostała od lekarza czerwone światło na start z racji branych antybiotyków. Nie mnie jednak znakomicie realizowała się jako "support team" wraz z rodziną Oli.
 
Impreza była świetnie zorganizowana i frekwencja jak zwykle dopisała. Zdumiewa nas i bardzo jednocześnie cieszy, że amatorów biegania wciaż przybywa. A co lepsze, poziom wytrenowania biegaczy jest coraz wyższy. Nic to, trzeba trenować i jeszcze raz trenować, co by nie pozostać w tyle.;)
 
Do zobaczenia na kolejnych metach! :)
Team ForFit

trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław
trener personalny wrocław