Fotorelacja z Biegu dla Kobiet

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).

We wrocławskim Parku Grabiszyńskim 29 września była bardzo różowo. To był I Bieg dla Kobiet, którego celem była profilaktyka raka piersi i szyjki macicy oraz promocja aktywności fizycznej wśród kobiet. Do przebiegnięcia dziewczyny miały 5,2 km. Wystartowało i do mety dotarło 483 uczestniczek w różnym wieku, z różnym stopniem wytrenowania. Oprócz samego biegu była jeszcze wspólna rozgrzewka, a na koniec grupowy stretching na łące.

To był piękny dzień i wspaniała impreza sportowa. Kasia byłą w swoim żywiole - różowe barwy i lawina endorfin sprawiły, że cały dzień chodziła 5 cm nad ziemią.:))Prawdziwa kumulacja pozytywnej "różowej" energii, usmiechniętych buzi i dobrych fluidów w jednym miejscu.:D Wielkie podziękowania dla organizatorów, czekam na kolejny taki bieg.