For Fit w biegu charytatywnym

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_femiplace/includes/bootstrap.inc).
Trener personalny w biegu charytatywnym

Biegnij i Pomagaj - Pergola, 21 marca 2014.
 
Pierwszego Dnia Wiosny na wrocławskiej Pergoli odbył się poraz pierwszy "Bieg Sponsorowany" organizowany przez Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Głównym założeniem tej inicjatywy charytatywno-sportowej było zmobilizowanie dzieci z wrocławskich szkół, i nie tylko, do niesienia pomocy innym dzieciom poprzez aktywność fizyczną.  Każdy uczestnik biegu miał za zadanie znalezienia sposnorów, którzy zechcą zapłacić danemu dziecku za każde przebiegnęte okrążenie (459 m) min 5 zł. Każde zakonczone okrążenie było potwierdzane przez wolontariuszy przybiciem pieczątki na karcie startowej. Wszystkie wybiegane przez dzieci pieniądze zasiliły konto  Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.
Szlachetny cel i wspaniała idea zaowocowały dużym zainteresowaniem entuzjazmem i najmłodsi wrocławianie nie zawiedli. Także prawdziwie letnia pogoda sprzyjała przedsięwzięciu. Tego dnia było prawie 23 stopnie ciepła, a na Pergoli pojawiło się mnóstwo dzieci, które biegając wsparły finansowo chore dzieci.

Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tak atrakcyjnej imprezie sportowej. Studio TP For Fit z  przyjemnością zostało jednym ze sponsorów tego biegu. Sfinansowaliśmy marsz :)  trójki maluszków naszych podopiecznych. byli to jedni z najmłodszych zawodników :). Bardzo dziekujemy Zuzi (20 m-cy), Weronice (10 m-cy) i naszemu Bartoszkowi (14 m-cy) za zaangażowanie i dzielnie przemaszerowane i przejechane w wózkach okrążenia, tak wielkie dla tych małych nóżek.:) Nasze dzieci wspaniale się spisały i bardzo dobrze się przy tym bawiły. A my wraz z nimi.:)
 
Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zapowiedziało, że za rok powtórzy tę charytatywno-sportową imprezę. A my obiecujemy, że zbierzemy jeszcze większą grupę dzieciaczków i wystartujemy ponownie.
 
Jeśli przegapiłeś bieg, a mimo wszystko chciałbyś wspomóc Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zapraszamy tutaj.

trener personalny w biegu charytatywnym
trener personalny w biegu charytatywnym
trener personalny w biegu charytatywnym